SPOTKANIA ROCZNIKA 1951 - 1954

ABSOLWENCI 1951/54.

Na pierwsze rocznikowe spotkanie absolwentów WSWF z 1951/ 1954 przyjechało 41 Koleżanek (20) i Kolegów (21). Ponadto pozdrowienia i listy przysłały 4 osoby, którym akurat sytuacja osobista nie pozwoliła na uczestnictwo.

Spotkanie w Olejnicy zaczęło się w piątek 11 czerwca krótkim wykładem na uczelni przy ul. Witelona, którego absolwenci nie wysłuchali z uwagą. Po dotarciu w tym dniu przed wieczorem do Olejnicy władzę zjazdu przejął starosta rocznika Wiesiek Augsburg. Wzajemne przedstawianie swoich losów, sukcesów i upadków zdominowało kolację przedłużoną oczywiście o tańce.

Następnego dnia niestety załamała się pogoda, ale to i tak nie załamało pogody ducha. Spacer w ulewnym deszczu do Świętego Jeziora i wieczorne ognisko odbyły się zgodnie z planem. Silne postanowienie by spotkać się ponownie w przyszłym roku świadczy o udanym tegorocznym. Może nas będzie więcej? Studia kończyliśmy w liczbie 111, a nie doliczyliśmy się 17 osób. Wśród nich był Staszek Piontek, którego sukcesy trenerskie wspominał Wiesiek Bomba. Wszyscy wzruszyli się pięknym listem Ewy Myszkowskiej - Chramiec, wspomnieniami Otmuchowa (!) i zdjęciami. Przyjedzie w przyszłym roku. A inni? Czekamy na adresy. Piszcie do Biuletynu lub na Uczelnię (al. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław, Tadeusz Bober).

Tadeusz BOBER