SPOTKANIA ROCZNIKA 1990 - 1994

I ZNOWU RAZEM...

Jeszcze nie tak dawno biegaliśmy z indeksem, żeby „zbierać” wszystkie zaliczenia, a to już 10 lat kiedy pożegnaliśmy mury „Słonecznej Uczelni”. Kiedy spotykaliśmy się ze sobą w różnych miejscach Polski, wspominając jak to dobrze byłoby się znowu zobaczyć nikt nie przypuszczał, że może to się stać realne. Aż wreszcie jeden z nas, czyli po prostu Piotrek Zarzycki wziął wszystko w swoje ręce, zebrał adresy powysyłał zawiadomienia i... 3 września 2004 roku zjawiliśmy się w Olejnicy z uśmiechem na twarzy i torbami pełnymi... zdjęć oczywiście z okresu studiów.

Zjazd zaplanowano od 03.09. - 05.09.2004, to aż, a może tylko, trzy dni by porozmawiać, powspominać, potańczyć i pośpiewać.

Przyjechało 50 osób. Program naszego zjazdu zaplanowany był od A do Z i trzeba przyznać, że wszyscy aktywnie uczestniczyli nie tylko w wieczornych imprezach, ale także rozegraliśmy mecz siatkówki oraz mecz kwadranta, zwiedziliśmy Jeziorko Święte a na kajakach popłynęliśmy na Wyspę Konwaliową. W ostatni wieczór zorganizowano karaoke przy ognisku i tu śmiechu było co nie miara. W niedzielę zebraliśmy adresy i ustaliliśmy, że następne spotkania będą już co 5 lat. Rozjechaliśmy się do domów trochę zasmuceni, bo znowu przez trzy dni poczuliśmy się jak studenci - młodzieńczo i beztrosko.

Małgorzata Krzak (Ruda) Rocznik 1990-94