Droga Koleżanko i Kolego!

11 Grudzień, 2019

Jeżeli nie należysz jeszcze do Wspólnej Rodziny Stowarzyszenia Absolwentów AWF we Wrocławiu, to niezwłocznie wstąp w nasze szeregi. Zacieśnisz przez to więź z Macierzystą Uczelnią, odświeżysz wspomnienia, znajomości z kadrą nauczającą, wznowisz kontakty z Koleżankami i Kolegami.

Poza tym będziesz regularnie otrzymywał/a na domowy adres nasz periodyk — Biuletyn Absolwenta wrocławskiej AWF.

Wstąpienie do Stowarzyszenia wymaga jedynie:
- wypełnienia deklaracji członkowskiej, (pobierz deklarację członkowską)
- opłacania składki rocznej w wysokości 30,- zł.

Formalności te załatwisz od ręki w Biurze Stowarzyszenia. Można również deklarację członkowską pobrać, wypełnić i przesłać pocztą, a opłaty dokonać na konto bankowe Stowarzyszenia (30,- zł., nr konta 73 1950 0001 2006 0778 4196 0002; dla wpłacających za granicą – najpierw wpisujemy kod SWIFT za granicą określany mianem kodu BIC: IEEAPLPA, po nim podany numer konta oraz dodatkowo w temacie przelewu podać należy kod: RCBWPLPW).

Drogi Absolwencie i Absolwentko Słonecznej Uczelni

Wpisz się na listę Darczyńców na rzecz Stowarzyszenia Absolwentów AWF, a otrzymasz Honorowy Dyplom Sponsora, który będzie nie tylko pamiątką ale także żywym dowodem hojności serca „pro publico bono”!

Sponsor złoty - 400,- zł,
srebrny - 200,- zł,